Home > Çocuk Odası, Dekoratif Tablolar, Genel > Hem Odasını Süsleyin Hem De Hayallerini

Hem Odasını Süsleyin Hem De Hayallerini

August 21st, 2012
Çocuklar için tablolar

Çocuklar için tablolar

Çocuk odalarını renklendirmek için bir seçeneğiniz daha var! Bebeğinizi dünyaya getirmek için gün sayıyor ve odası hakkında kararlar almaya başladınız mı? Duvar renkleri, mobilyaları, kıyafetleri ve daha birçok minik ama birbirinden güzel her ayrıntıyı.

Çocuk odası duvarlarının renkleri ne olursa olsun, tablonuz ile yakalayacağınız bir uyum mutlaka olacaktır. İstediğiniz ölçüde sipariş verebileceğiniz, tek parçalı ya da parçalı olarak tasarlayacağınız, kadrajını ayarlayabileceğiniz ve istediğiniz yazıyı ekleyebileceğiniz bir tablo ile bebek odanız şimdiden hazır!

Kamyon figürü hem oyuncak alanında hem de resimlerle tüm erkek çocuklarının ilgi odağıdır. Dışarıdan gelen kamyon sesi bile onları harekete geçirmeye çoğu zaman yarar. “Selvi Boylum Al Yazmalım” filmini hangimiz unutabildik ki? Orada geçen imkansız aşk bir tarafa küçük bir çocuğun kamyon sevgisi de gözler önündeydi. Çocuğunuza ilk kamyon hediyenizi ömür boyu saklayabileceği bir şekilde verin. Plus Canvas Tablo Galerisi Çocuk Odası bölümünden seçeceğiniz bir yağlı boya tablo ile onun hem hayallerini hem odasını süsleyin.

Comments are closed.