Home > Dekoratif Tablolar > Hayat pusulası

Hayat pusulası

May 18th, 2012

   Sadece yolculuklarda değil, hayatı yaşarken de pusulalar gereklidir. Gerçeklerden, evrensel ahlaktan ve sürü psikolojisi ile hareket edip kendi benliğimizden kopmamak için; bize hep doğruyu gösterecek pusulalara ihtiyaç duyarız. Hayatımızın ilk evrelerinde ebeveynlerimiz bizim pusulamız olurken, zaman akıp gittikçe yeni pusulalar alırız ellerimize.
   Bambaşka dünyalara adımlar atarız ve her adımda yeni ihtiyaçlar belirir çevremizde.Okumak ve yazmak için bir öğretmeni, meslek sahibi olmak için bir okulu, her yeni insanla tanışmamızda tecrübelerimizi pusula ediniriz kendimize. Bir gün sevdiğimiz bir kitap, başka birgün güftesi güzel bir şarkı pusulamıza ibre olur. Ve hayallerimize ulaşıncaya kadar aklımıza ve yüreğimize koyduğumuz bir pusulanın ibresinde hayatımızı şekillendiririz.
Pluscanvas.com; beğendiğiniz kaliteli canvas tabloları, evinizin dekorasyonunu tamamlayacak şekilde istediğiniz ebatlarda sipariş etmenize olanak sağlıyor. Tablo Galerisi veya İmaj Bankası bölümlerinden seçeceğiniz birbirinden güzel fotoğraf ve yağlı boya tabloların yanında, Tablonu Sen Tasarla bölümü ile beğendiğiniz bir fotoğrafı tablo haline getirip duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.

 

Comments are closed.