Home > Dekoratif Tablolar > Ömür boyu garantili tablolar

Ömür boyu garantili tablolar

May 24th, 2012

İş yerinizin dekorasyonunda şirketinizin faaliyet alanına göre bir tasarım yapmanız gerekir. Müşterileriniz de çalışma ortamınızda yaptığınız iş ile alakalı görselleri  görmek isteyecektir. Bunun en kolay yollarından birisi de kaliteli bir canvas tablonun duvarlarınızı süslemesidir.

%100 pamuk astarlı sanatsal canvas kumaş kullanılan Pluscanvas tablolarında, renk kalitesi de dünyaca ünlü HP marka mürekkep ile sağlanmaktadır. Pluscanvas.com’dan sipariş edeceğiniz tablolar, 3 cm kenar kalınlığına sahip şase üzerine gerilerek hazırlanır. Kullanılan bu ahşap kasnak sayesinde tablonuzda hiçbir zaman eğilme ve çatlama görmezsiniz. Kalite politakasının en başına müşteri memnuniyeti koyan Pluscanvas ekibi; tablolarınıza ömürboyu garanti de vermektedir.

Pluscanvas.com’da dekorasyonunuza uygun bir canvas tablo tercih edebilmeniz için üç ayrı bölüm oluşturuldu. 10.000.000 fazla imaj seçeneği ile İmaj Bankası, istediğiniz fotoğraf ve resmi bir canvas tablo haline getirmenize imkan sağlayan Tablonu Sen Tasarla ve birbirinden farklı bölümleri ile Tablo Galerisi. Size kalan sadece tasarladığınız dekorasyona uygun bir canvas tablo seçmek.

Comments are closed.