Home > Dekoratif Tablolar > Dekorasyon parmak iziniz gibidir

Dekorasyon parmak iziniz gibidir

May 23rd, 2012

 

Odanızın ve iş yerinizin dekorasyonu çok şık olabilir. Duvarlarınızın renkleri ve mobilyalarınızın uyumu da yerinde ve düzgün olabilir. Peki dekorasyonu bir canvas tablo ile tamamlamaya ne dersiniz?

Dekorasyonunuzda abartıya kaçmayan  eklemelerde bulunarak, odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Odanın içinde barındırdığı renklere uygun bir canvas tablo seçimi, hem sade hemde tamamlayıcı bir etki yaratacaktır. Seçeceğiniz tablo aynı zamanda sizin zevkinizi ve estetik anlayışınızı ortaya koyacaktır.

Bir sanat yönetmeni olmayabilirsiniz ama yaşadığınız veya çalıştığınız oda size ait küçük bir sanat evidir aslında. Duvarlarınıza yansıttığınız renk seçimi, dekorasyonun bir parçası olan mobilyalarınızın klasik veya modaya uygun olması ve tablo seçiminiz tamamen sizi yansıtır. Kısacası evinizin dekorasyonu parmak iziniz gibi  size özeldir.

Pluscanvas.com, Tablo Galerisi bölümü ile sizin beğeninize sunduğu canvas tabloların yanında, Tablonu Sen Tasarla bölümü ile sizin beğendiğiniz fotoğraf ve resimleri tablolaştırıp, dekorasyonunuza uygun ebatlarda ölçülendirme imkanı da sunuyor.

Comments are closed.